Домашня кінозала
та кінопрстір:
Домашня кінозала та кінопрстір:
індивідуальна розробка технічних рішень
проектування та
проектний супровід
підбір обладнання, матеріалів та їх постачання
комплексне сервісне гарантійне обслуговування

здійснення монтажних та пусконалагоджувальних робіт
Супровід проекту під ключ та на окремих стадіях.
Монтаж домашнього кінотеатру з нуля та шефмонтаж (коли все купили, а встановити нікому, у тому числі встановлення/заміна окремих елементів домашнього кінотеатру).
Комплексне наповнення інженерними рішеннями кінотеатрального простору (розумний будинок, шумоізоляція та звукокорекція, електрика, освітлення, клімат) та дизайном.
Консультація та Апгрейд домашнього кінотеатру або кінопростору (Доповнення/заміна новими елементами).
Консультуємо, підбираємо, налаштовуємо, підключаємо локальну мережу, WiFі.
Комплексне гарантійне сервісне обслуговування з ремонтом обладнання.
Розробка, проектування, підбір та поставка обладнання для домашнього кінотеатру (під дизайн інтер‘єру, під ваші вподобання по бренду та під ваш бюджет).
Пусконалагоджувальні роботи по мультимедійним системам.
Реалізовуємо сучасні будівельно інженерні рішення. Електротехнічні та електромонтажні послуги, постачання низьковольтного електрообладнання та електротехнічного обладнання.
Додаткові послуги та етапи під час проектування кінозали або кінопростору:
Управління з телефону: освітленням, шторами, кондиціюванням, вентиляцією та опаленням; включення проектора та приводу екрану або полиці з проектором, а також ресивера, підсилювача та іншого обладнання. Можливе також управління голосом та участь у "сценах", це коли наприклад командою - Siri увімкни кінотеатр, відбудеться ряд дій: закриваються штори, вимикається світло, вмикається вентиляція, або обладнання домашнього кінотеатру.
Розумний будинок
Зменшує звуковий тиск на сусідні приміщення.
Звукоізоляція
Покращує якість звуку в приміщенні, за рахунок скорочення часу реверберації (поглинання звукових хвиль поверхнями конструкцій приміщення.
Звукокорекція
Оздоблення під ключ — це вже коли приміщення не тільки правильно підготовлене з точки зору звукоізоляції та звукокорекції, а ще й виглядає так як задумано дизайн-проектом, тобто поверхні та конструкції оздоблені відповідними матеріалами.
Дизайн ремонт
Вентиляція (дуже важлива система з урахуванням того, що приміщення практично герметичне і в ньому може знаходитися не одна людина і досить тривалий час, а для однієї людини на годину необхідно близько 30 м³ свіжого повітря, щоб почуватися добре), кондиціювання, опалення.
Клімат
Ну куди без нього, крім основного призначення, правильне світло допоможе створити відповідну атмосферу та зробити дизайн незвичайним або тематичним.
Освітлення
Розетки для техніки, живлення обладнання кінотеатру та перелічених вище систем для комфорту та безпеки.
Електрика
Error get alias